Книжки по сільському господарству

Сечостатева система осетрових риб

Мельник. Анатомія риб

Сечостатева система осетрових риб (рис. 330-331) займає за своєю будовою проміжне положення між хрящовими і променепе-рими рибами. Для всіх осетрових риб характерно зовнішнє запліднення та відкладка великої кількості ікри, а також відсутність клоаки. Обидві ці ознаки зв'язують осетрових із костистими й іншими променеперими рибами. З іншого боку, у них є яйцепроводи, що відкриваються лійками в порожнину тіла, це поєднує осетрових з хрящовими, дводишними рибами і наземними хребетними.
Яєчники — величезні парні гонади самок, займають бічні частини порожнини тіла майже від самого перикардія до заднього кінця целома. Вони прикріплені до дорсальної стінки тіла брижами на всьому протязі праворуч і ліворуч від плавального міхура. Яєчник має зернисту будову, він складається з яйцеклітин однакової величини й однакового ступеня розвитку, тому що відкладення ікри відбувається одночасно.

Ви бачите тільки 24% питання.

Текст смс:
kksg
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kksg на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.