Книжки по сільському господарству

Бур'яни і заходи боротьби з ними. Шкода від бур'янів

Гудзь. Землеробство з основами ґрунтознавства і агрохімії

Бур'яни — це рослини, які засмічують сільськогосподарські угіддя, завдають шкоди сільськогосподарським культурам знижуючи їх урожай та погіршуючи якість. Рослини, що належать до культурних видів, але їх не вирощують на даному полі, відносять до засмічувачів.Дикоросла флора України нараховує понад 3500 видів з них близько 700 видів зустрічаються як бур'яни. Вони засмічують озимі, ярі, просапні, однорічні й різні багаторічні культури, сади! городи, виноградники, луки, пасовища тощо. Деякі види бур'янів у великій кількості поширені у смугах відчуження залізниць З шосейних шляхів, на межах, польових станах, токах, пустирях! вигонах, поблизу жител.
На засмічених посівах сільськогосподарських культур урожай зменшується на 25-30 і більше процентів. Це пояснюється тим, що бур'яни погіршують умови життя культурних рослин, а деякі їх види є паразитами. Зокрема, негативний вплив бур'янів на величину врожаю полягає в тому, що вони знижують родючість ґрунту, використовуючи воду та елементи живлення.

Ви бачите тільки 24% питання.

Текст смс:
kksg
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kksg на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.