Книжки по сільському господарству

Формування «Сільгоспхімія»

Гудзь. Землеробство з основами ґрунтознавства і агрохімії

Рівень застосування місцевих і мінеральних добрив, виробництво товарної продукції визначає виробничу діяльність формувань і «Сільгоспхімія». Агрохімічне обслуговування товаровиробника 1здійснюють районні формування «Сільгоспхімія». Виробничою базою їх є склади для зберігання мінеральних добрив і пестицидів, машини і механізми для транспортування, навантаження і розвантаження добрив, підготовки до внесення, змішування і внесення. Підрозділи «Сільгоспхімія» задовольняють потребу товаровиробника сільськогосподарської продукції у засобах хімізації. їх виробнича база дає змогу добувати торф і сапропель, і виробляти та вносити гній і компости, вапнякові матеріали, гіпс, і пестициди.
Діяльність комерційних структур неможлива без об'єднання і координації з підприємствами виробниками засобів хімізації. Базовою виробничою основою об'єднань «Сільгоспхімія» є районні формування. Завданням сервісного обслуговування господарств на рівні району є:

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kksg
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kksg на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.